Přeskočit navigaci

Honti, s.r.o.

Pilové pásy, pilové kotouče, pásové pily, kompletní vybavení řezáren

Naše nabídka

WIKUS

Největší evropský producent pilových pásů s vysokou kvalitou svých produktů.

BOMAR

Jeden z prvních výrobců cenově dostupných a vysoce kvalitních pásových pil na kov v České republice.

PILOUS

Řadí se mezi největší výrobce pásových pil menší a střední velikosti s kyvným ramenem.

TM JESENICE

Výrobní program tvoří dvousloupové pásové pily větších rozměrů.

 


Kontaktujte nás

Honti, s.r.o.

Nad Závěrkou 2434/7
169 00 Praha 6

Tel.: +420 603161638
E-mail: info(zavinac)honti.cz

 

Spolupracujeme s firmou TM JESENICE servis, s.r.o.

1.6.2012

Nově spolupracujeme s firmou TM JESENICE servis, s.r.o., která se zabývá výrobou pásových pil a příslušenství.

Historie firmy TM Jesenice sahá do začátku roku 1969, kdy vznikl strojírenský provoz, zabývající se výrobní kooperací pro strojírenské podniky okresu Rakovník. V roce 1975 vznikl závod PIKAZ Jesenice zabývající se především výrobou jednoúčelových strojů pro potřeby podniků automobilového průmyslu. Již v sedmdesátých letech vyráběl závod Jesenice jednoúčelové stroje řízené programovatelnými automaty, v tehdejším měřítku na vysoké technické úrovni.

tmj_vyroba

 

 

 

 

 

 

 

 

Touto technicky náročnou výrobou se v Jesenici ustavil tým vysoce technicky a odborně kvalifikovaných pracovníků, který po roce 1989 pod privatizovanou firmou FEREX a od roku 1994 pod firmou TM pokračuje na změněném výrobním programu při výrobě strojních pásových pil na kov.

V průběhu posledních let se závod technickou inovací svých výrobků dostal na úroveň dosahovanou zahraničními konkurenty, získal si důvěru zákazníků i konkurence, což se projevilo v navázání spolupráce se zahraničními partnery. Firma se stále více prosazuje na náročném zahraničním trhu. Vývoz se zvyšuje každým rokem.

Na konci roku 2002 byla založena nová firma PILOUS-TMJ, s. r. o., která vznikla spojením obchodních aktivit firem PILOUS – pásové pily, spol. s r. o., a TM Jesenice servis, spol. s r. o., dvou významných výrobců pásových pil.

tmj_hala